Psychoterapeutka
Dr JANINA JANOWSKA
LONDYN - LUBLIN

Pomoc psychologiczna ONLINE

SKYPE < Online (psychoterapia, doradztwo, coaching)

Udzielam pomocy psychologicznej online za pośrednictwem komunikatora Skype dzięki czemu czas i miejsce geograficzne nie są barierą.

Obecnie z powodzeniem pracuję online z osobami, które nie są w stanie odwiedzić mnie osobiście jak również z osobami które systematycznie korzystają z sesji w gabinecie np. raz w miesiącu i z pracy online w zależności od potrzeby i czasu jakim dysponują w ciągu miesiąca. Dzięki internetowi wybór terapeuty nie ogranicza się do lokalizacji geograficznej a terapia stała się dostępna dla każdego i prawie wszędzie.

Psycholog online jest dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy żyją w krajach, gdzie terapia w ich języku ojczystym nie jest łatwo dostępna.

Zaznaczam, że profesjonalna pomoc psychologiczna musi być prowadzona w języku ojczystym tak terapeuty jak i Klienta.

Terapia online okazała się również bezcenna dla osób niepełnosprawnych lub mających problemy z opuszczaniem domu.

Sesje online mają taką samą strukturę jak sesje w gabinecie psychologicznym. Praca z psychologiem online odbywa się z zachowaniem tych samych standardów ochrony prywatności i poufności.

Osoby zainteresowane spotkaniem online proszę o kontakt mailowy, sms lub telefoniczny w celu ustalenia terminu. Udzielam pomocy w wygodnych dla klienta godzinach oraz również w weekendy. Warunkiem skorzystania z usługi jest wpływ środków za daną liczbę sesji.

 

NatWest
Account No; 58701400      Branch Sort Code ; 601437

Nazwa użytkownika Skype to: ninajanowska2

tel. + 48 604 95 00 14 (Polska)                tel. + 44 7519 8122 36 (Anglia)

mail: jjjanina@wp.pl

skype ikonaPołącz

 

Top